У Києві стрімко росте кількість інфікованих на коронавірус, а також спостерігається зростання тяжких хворих. За минулу добу в Києві вірус виявили в 277 людей. Шестеро хворих померли. Сайт "Сегодня" з'ясовував, в яку зону небезпеки може потрапити Київ, розпитавши про це Олега Рубана, главу Держпродспоживслужби столиці.
Він зазначає, що зараз в місті проводяться комплексні профілактичні заходи з контактними особами, щоб не допустити поширення інфекції в організованих трудових колективах.
Коментарів немає