Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель пішов на самоізоляцію, оскільки один із членів його делегації в Ефіопію був заражений коронавірусом. Про це у вівторок, 13 жовтня, єврочиновник написав у Twitter.
"Я отримав інформацію у вівторок у другій половині дня, що один із членів делегації, яка їздила зі мною і єврокомісаром Янезом Ленарчичем в Ефіопію минулого тижня, здав позитивний тест на коронавірус. Я пройшов тест після повернення в неділю, і він був негативним. Я йду на самоізоляцію відповідно до чинних норм і буду чекати другого тесту", - зазначено в повідомленні.
Коментарів немає