Охоронці Трампа обурені нехтуванням їхньою безпекою

Охоронці Трампа обурені нехтуванням їхньою безпекою

Представники Секретної служби США, які забезпечують охорону перших осіб держави, висловили обурення у зв'язку з виїздом глави Білого дому на автомобілі до своїх прихильників зі шпиталю, де він лікується від небезпечного вірусу.

Як пише CNN, у машині з президентом перебувало двоє висококваліфікованих агентів, яким тепер також загрожує COVID-19, передає Укрінформ.

Коментарів немає