У Боснії і Герцеговині жителя Баня-Луки (Республіка Сербська), громадянина цієї країни, затримали за підозрою в участі у збройному конфлікті на сході України.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Klix із посиланням на боснійське Державне агенство розслідувань і захисту (SIPA).
Коментарів немає