Кличко розповів, як школи Києва підготувалися до 1 вересня і що буде при спалахах коронавірусу

Кличко розповів, як школи Києва підготувалися до 1 вересня і що буде при спалахах коронавірусу

Мер Києва Віталій Кличко показав відео, як столичні школи готуються прийняти учнів з 1 вересня. Також міський голова розповів, як вчитимуться діти у разі виявлення спалахів COVID-19 у школах.

На своїй сторінці у Facebook Кличко повідомив, що відвідав "Введенську" гімназію № 107 і перевірив, як навчальний заклад відповідає правилам роботи в умовах пандемії. Зокрема, замість двох входів у гімназію відкрили чотири. У навчальних класах встановили умивальники і створили дві зони для навчання на свіжому повітрі.

Коментарів немає