Біолог розповіла про небезпеку препаратів для імунітету під час пандемії Covid-19

Біолог розповіла про небезпеку препаратів для імунітету під час пандемії Covid-19

Прийом препаратів, що підвищують імунітет, може призводити до важкого перебігу Covid-19

Прийом імуномодуляторів, тобто препаратів, що підвищують імунітет, може призводити до важкого перебігу коронавірусної інфекції і бути небезпечним в пандемію Covid-19.

Коментарів немає