Високий представник ЄС Жозеп Боррель та Єврокомісар Янез Ленарчіч пішли на самоізоляцію

Високий представник ЄС Жозеп Боррель та Єврокомісар Янез Ленарчіч пішли на самоізоляцію

Високий представник ЄС Жозеп Боррель оголосив, що йде на самоізоляцію після контакту із людиною, що захворіла на COVID-19.

Як повідомляє Укрінформ, про це Високий представник ЄС ввечері вівторка написав на власній сторінці в мережі Twitter.

Коментарів немає