Високий представник ЄС Жозеп Боррель оголосив, що йде на самоізоляцію після контакту із людиною, що захворіла на COVID-19.
Як повідомляє Укрінформ, про це Високий представник ЄС ввечері вівторка написав на власній сторінці в мережі Twitter.
Високий представник ЄС Жозеп Боррель оголосив, що йде на самоізоляцію після контакту із людиною, що захворіла на COVID-19.
Як повідомляє Укрінформ, про це Високий представник ЄС ввечері вівторка написав на власній сторінці в мережі Twitter.
Коментарів немає