Євросоюз пояснив, чому США не можуть поновити санкції проти Ірану

Євросоюз пояснив, чому США не можуть поновити санкції проти Ірану

США одноосібно вийшли з міжнародної «ядерної угоди» з Іраном, яка залишається важливим елементом глобальної системи ядерного нерозповсюдження, і з цієї причини не можуть ініціювати в ООН поновлення санкцій проти Ірану.

Про це Укрінформ повідомляє з посиланням на заяву Високого представника ЄС Жозепа Борреля, яка оприлюднена у неділю на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

Коментарів немає