Азербайджан заявив про відновлення контролю над кордоном з Іраном

Азербайджан заявив про відновлення контролю над кордоном з Іраном

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про взяття під контроль азербайджанської армії понад 20 населених пунктів у трьох районах навколо Нагірного Карабаху. Про це він написав у Twitter у четвер, 22 жовтня.

"Азербайджанська армія звільнила три села в Фізулінському, чотири села в Джебраїльському, а також 13 сіл і селище Агбенд у Зангіланському районах. З визволенням населеного пункту Агбенд забезпечений повний контроль над держкордоном Азербайджану та Ісламської Республіки Іран", - заявив Алієв.

Коментарів немає