У результаті обстрілу з боку Азербайджану загинули четверо мирних жителів Нагірного Карабаху, десятки отримали поранення, заявила у вівторок, 29 вересня, уповноважений з прав людини Вірменії Арман Татоян, пише ТАСС.
"ЗС Азербайджану цілеспрямовано б'ють по цивільних об'єктах і мирному населенню. Я перебуваю в постійному зв'язку з омбудсменом Арцаха. Згідно з останніми даними, з початку військових дій чотири мирних жителі загинули, серед них жінка і дитина, є також десятки поранених", - зазначив він.
Коментарів немає