Кім Чен Ин побажав Трампу якнайшвидшого одужання

Кім Чен Ин побажав Трампу якнайшвидшого одужання

Після звістки про те, що президент США Дональд Трамп хворий на COVID-19, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин надіслав йому повідомлення з побажанням якнайшвидшого одужання.

Глава Північної Кореї Кім Чен Ин надіслав президенту США співчутливого листа стосовно діагностування у нього і його дружини Меланії коронавірусної інфекції. Про це пише державне північнокорейське інформаційне агентство KCNA.

Коментарів немає