Співробітники радіостанції приєдналися до страйку
Колектив мінської державної радіостанції "Столиця" майже в повному складі звільняється в знак протесту проти режиму Олександра Лукашенка. Редакція радіостанції приєдналася до загальнонаціонального страйку.
Коментарів немає