Іспанія залучить армію для боротьби з COVID-19

Іспанія залучить армію для боротьби з COVID-19

Очільник іспанського уряду Педро Санчес оголосив, що залучить військових до надання допомоги регіонам країни у боротьбі з коронавірусом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє El Pais із посиланням на заяву прем’єра Іспанії. «Іспанський уряд надасть регіонам потужності Збройних сил для контролю за поширенням інфекції. Буде розгорнуто до 2 тисяч військовослужбовців», - зазначив Санчес. Цей спеціально підготовлений армійський персонал допомагатиме відслідковувати динаміку поширення коронавірусу та стримувати зараження., Зокрема, за словами Санчеса, військові в екстреній ситуації допоможуть обмежити пересування громадян. Читайте також: В Іспанії мітингували проти масок і посилення карантинуПрем’єр зауважив, що розвиток епідемії в Іспанії «викликає занепокоєння», але підкреслив: ситуація залишається далекою від пікової, що було зафіксовано в середині березня. Як додав Санчес, регіони зможуть просити центральний уряд запровадити режим надзвичайної ситуації на своїх територіях. Читайте також: У Мадриді вибірково тестуватимуть мешканців на COVID-19Глава уряду також попросив громадян завантажити застосунок RadarCovid, щоб полегшити уряду відстежувати нові випадки та контакти хворих. Як повідомлялося, від початку епідемії в Іспанії підтвердили 405 тисяч випадків COVID-19. Фото: AA

Коментарів немає