США ввели нові санкції проти Ірану

США ввели нові санкції проти Ірану

Американський уряд запровадив новий пакет санкцій проти судової та пенітенціарної систем Ірану через переслідування та жорстоке поводження з особами, які виступають проти режиму.

Відповідну заяву оприлюднив у четвер державний секретар США Майкл Помпео, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає