Міністр охорони здоров'я Німеччини захворів на коронавірус

Міністр охорони здоров'я Німеччини захворів на коронавірус

Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан отримав позитивний тест на коронавірус і знаходиться на домашній ізоляції.

Представник міністерства сказав, що поки у Шпана з'явилися тільки симптоми застуди, повідомляє Spiegel.

Коментарів немає