Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан отримав позитивний тест на коронавірус і знаходиться на домашній ізоляції.
Представник міністерства сказав, що поки у Шпана з'явилися тільки симптоми застуди, повідомляє Spiegel.
Міністр охорони здоров'я Німеччини Єнс Шпан отримав позитивний тест на коронавірус і знаходиться на домашній ізоляції.
Представник міністерства сказав, що поки у Шпана з'явилися тільки симптоми застуди, повідомляє Spiegel.
Коментарів немає