У Білорусі помер чоловік, який підпалив себе біля відділку поліції

У Білорусі помер чоловік, який підпалив себе біля відділку поліції

Постраждалий отримав опіки 84% тіла

В лікарні Мінська помер чоловік, який минулого тижня підпалив себе біля відділення міліції. Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я Білорусі в Telegram.

Коментарів немає