НАСА вперше посадило космічний корабель на астероїд (ВІДЕО)

НАСА вперше посадило космічний корабель на астероїд (ВІДЕО)

Уперше 20 жовтня НАСА посадило космічний корабель на астероїд. Зображення, зроблені місією OSIRIS-REx, показують історичне стикування корабля з космічним тілом Бенну, що летить до Землі.

Космічний корабель зібрав зразки породи і має повернутися з ними на Землю 2023 року. Про це пише CNN.

Коментарів немає