У Коломиї на Прикарпатті отруїлися понад 20 співробітників місцевого заводу. Підприємство займається виготовленням комплектуючих для брендових німецьких автомобілів.
Як повідомляють "Факти", у лікарню з ознаками отруєння потрапили 14 людей. За словами медиків, пацієнти в стані середньої тяжкості.
Коментарів немає