США підписали з 7 країнами угоду про освоєння Місяця

США підписали з 7 країнами угоду про освоєння Місяця

Американське аерокосмічне агентство NASA підписало угоду "Артеміда" (Artemis) з агентства країн-партнерів - разом вони освоюватимуть Місяць.

Цей пакт встановлює набір принципів, якими дослідники керуватимуться під час освоєння Місяця, повідомляє прес-служба NASA.

Коментарів немає