Американське аерокосмічне агентство NASA підписало угоду "Артеміда" (Artemis) з агентства країн-партнерів - разом вони освоюватимуть Місяць.
Цей пакт встановлює набір принципів, якими дослідники керуватимуться під час освоєння Місяця, повідомляє прес-служба NASA.
Коментарів немає