Президент США Дональд Трамп на короткий час виїхав з лікарні, щоб привітати своїх прихильників. Про це в неділю, 4 жовтня, повідомляє телеканал NBC.
Американський лідер проїхав перекритою вулицею. Трамп помахав присутнім рукою з вікна, проте з машини не виходив. На американському лідерові була медична маска, як і на інших людях, які перебували разом з ним в автомобілі. Як повідомили в Білому домі, після короткої поїздки кортеж повернувся на територію медичного центру імені Уолтера Ріда.
Коментарів немає