Азербайджанська армія взяла під контроль ще ряд населених пунктів у Нагірному Карабасі, але про них буде оголошено пізніше. Про це сказав президент Азербайджану Ільхам Алієв в інтерв'ю турецькому телеканалу Heber Global, повідомляє Інтерфакс-Азербайджан у понеділок, 12 жовтня.
"Переможна азербайджанська армія, можна сказати, кожного дня досягає бойових успіхів. Щодня якесь місто і село звільняються, або ж ці села беруться під контроль ВС Азербайджану. Я можу сказати, що на сьогодні кілька населених пунктів під нашим контролем, просто ми ще не зайшли на ці території, так як з військової точки зору в цьому немає необхідності. Але через певний період часу ми оголосимо про нові досягнення", - сказав Алієв.
Коментарів немає