Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний поклав відповідальність за його отруєння бойовою отруйною речовиною "Новачок" на президента Росії Володимира Путіна. "Я стверджую, що за цим злочином стоїть Путін, і у мене немає інших версій того, що сталося", - сказав Навальний журналу Der Spiegel. Повний текст інтерв'ю буде доступний для передплатників у електронній версії в четвер, 1 жовтня, з 10:00 за київським часом.
Російський політик наголосив, що не відчуває страху і має намір повернутися в Росію. "Моє завдання тепер - залишатися безстрашним. І в мене немає страху!" - сказав він. Згадуючи про момент отруєння, Навальний розповів: "Ти не відчуваєш жодного болю, але знаєш, що вмираєш".
Коментарів немає