З першого вересня повинен початися новий навчальний рік. Через карантин багато киян в розгубленості і не розуміють, навіщо починати навчальний рік в умовах пандемії. Чиновники запевняють, що новий навчальний рік буде розпочатий, і наполягають, що учні сядуть за парти. Олег Рубан, голова Держпродспоживслужби Києва, розповів сайту "Сьогодні", як повинні поводитися в навчальних закладах вчителі, діти та їхні батьки.
За його словами, потрібно забезпечити всіх учасників навчального процесу захисними засобами.
Коментарів немає