На полігоні SpaceX провели плановий вибух

На полігоні SpaceX провели плановий вибух

На полігоні SpaceX в штаті Техас в ніч на 24 вересня було проведено краш-тест паливного резервуара для прототипу космічного корабля Starship. Відео опубліковане на YouTube-каналі NASASpaceflight.

Паливний бак накачували рідким азотом до моменту вибуху, який стався в районі верхньої кришки.

Коментарів немає