Осіння сесія болгарського парламенту в середу розпочалася з масових акцій протесту. Учасники вже майже два місяці вимагають відставки уряду прем'єра Бойка Борисова. Підтримав протести президент Румен Радев, який роками протистоїть прем'єру. Під урядовими будівлями дійшло до сутичок між учасниками та правоохоронцями.
У середу вперше від часу повалення комунізму парламент Болгарії засідав не в звичній будівлі, а в колишньому Домі Комуністичної партії. Вона знаходиться неподалік будівлі парламенту, оточеного протестувальниками. Президент на відкриття осінньої сесії прийшов практично без охорони через ряди демонстрантів. Про це пише польська інформагенція РАР.
Коментарів немає