Білоруські журналісти вийшли на акцію протесту через затримання колег

Білоруські журналісти вийшли на акцію протесту через затримання колег

Представники ЗМІ просили міністра МВС Юрія Караєва прийняти їх і відповісти на питання про затриманих колег, але урядовець порадив через підлеглих записатися на прийом

У білоруській столиці біля головної будівлі Міністерства внутрішніх справ близько 30 журналістів протестують проти затримання колег. Про це повідомляє tut.by.

Коментарів немає