Участь зовнішніх сторін в ескалації насильства навколо Нагірного Карабаху тільки посилить регіональну напруженість, ідеться в заяві Держдепу США.
Сполучені Штати Америки засуджують ескалацію насильства в зоні нагірно-карабаського конфлікту, яка призвела до значних жертв, зокрема серед цивільного населення. Про це йдеться в заяві Державного департаменту США, опублікованій на сайті відомства ввечері 27 вересня.
Коментарів немає