Японців попросили перестати спати на дорогах

Японців попросили перестати спати на дорогах

Поліція японської префектури Окінава звернулася до японців з проханням не вкладатися спати в стані алкогольного сп'яніння під колеса автомобілів. Про це пише The Mainichi.

За словами начальника префектури Окінави Тадатакі Міядзава, підпилі люди влаштовують сієсту то на узбіччі, то прямо посеред дороги. Але така легковажність може привести до плачевних результатів: торік водії збили 16 осіб, троє з яких померли від травм. Деяким щастить більше: одні прокидаються самі, а інших забирають копи.

Коментарів немає