Білоруська опозиція, яка десятий день проводить мирні акції проти президента Олександра Лукашенка, звинуватила силовиків у масових зґвалтуваннях жінок і дівчат, затриманих і відправлених в мінський ізолятор на вулиці Окрестіна та інші СІЗО з 9 по 13 серпня.
Як повідомляє Telegram-канал Nexta_Live, котрий є "голосом" опозиції, є надійні і перевірені свідчення дівчат (у віці від 16 років) і жінок, а також психологів і профільних лікарів, хірургів і гінекологів, які працюють з ними. Зґвалтування здійснювалися представниками силових структур і співробітниками цих "концтаборів". У однієї з дівчат зафіксовано розрив шийки матки.
Коментарів немає