У США 10 тисяч норок загинули від COVID-19

Тисячі норок загинули на звірофермах в американських штатах Юта і Вісконсин (Фото: Henning Bagger / Ritzau Scanpix / via REUTERS)

Тисячі норок загинули на звірофермах в американських штатах Юта і Вісконсин після серії спалахів коронавірусу.

Як повідомляє CNN, у Юті фермери втратили не менше 8 тисяч норок через COVID-19.

Коментарів немає