Тисячі норок загинули на звірофермах в американських штатах Юта і Вісконсин (Фото: Henning Bagger / Ritzau Scanpix / via REUTERS)
Тисячі норок загинули на звірофермах в американських штатах Юта і Вісконсин після серії спалахів коронавірусу.
Як повідомляє CNN, у Юті фермери втратили не менше 8 тисяч норок через COVID-19.
Коментарів немає