У центр столиці Білорусі вводиться бронетехніка, де запланована акція опозиції. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на очевидців у неділю, 20 вересня.
Зазначено, що колона з десяти бронетранспортерів у супроводі автомобілів дорожньої міліції в'їхала в Мінськ і направляється в сторону центру міста.
Коментарів немає