У Білорусі, на несанкціоновану опозиційну акцію "Марш миру і незалежності" прийшло більше людей, ніж на першу масову акцію, коли було 220 тисяч людей.
Учасники акції підійшли до стели "Мінськ – місто-герой". Вони кричали: "Іди геть! Ми йдемо на день народження!". Згодом, стелу оточили озброєні військові. Про це повідомляє "Радіо Свобода".
Коментарів немає