У Мінську пенсіонери вийшли на марш протесту

У Мінську пенсіонери вийшли на марш протесту

У Мінську літні люди провели акцію Марш пенсіонерів. Учасники зібралися на Майдані Незалежності і пройшли проспектом. Про це повідомляє Tut.by.

"Дорогою до площі Якуба Коласа бабусі і дідусі пройшли у МЛУ - щоб підтримати студентів. Вони зустріли пенсіонерів криками подяки і біло-червоно-білими прапорами з вікон", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає