В Іспанії зростає кількість хворих (Фото: REUTERS / Sergio Perez)
Уряд Іспанії спільно з владою Мадрида прийняло рішення про введення карантину у всьому столичному регіоні через зростання числа хворих на коронавірус.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
Коментарів немає