У столичному регіоні Іспанії ввели карантин через зростання числа хворих на коронавірус

В Іспанії зростає кількість хворих (Фото: REUTERS / Sergio Perez)

Уряд Іспанії спільно з владою Мадрида прийняло рішення про введення карантину у всьому столичному регіоні через зростання числа хворих на коронавірус.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Коментарів немає