Коло хворих на COVID-19 з близького оточення Трампа зростає

Коло хворих на COVID-19 з близького оточення Трампа зростає

Наближена до президента Трампа ексрадниця Келіан Конвей заявила, що отримала позитивний результат на коронавірус після відвідання масового заходу минулого тижня з главою Білого дому, де більшість перебувала без масок.

Про це вона написала на офіційній Твітер-сторінці, передає Укрінформ.

Коментарів немає