Азербайджан заявив про загибель цивільного після початку перемир'я

Азербайджан заявив про загибель цивільного після початку перемир'я

У суботу, 10 жовтня, після набуття чинності угоди про перемир'я в Нагірному Карабасі в результаті обстрілу загинув цивільний житель Азербайджану. Обстріл стався близько 19-ї години.

Про це повідомляє Генпрокуратура Азербайджану.

Коментарів немає