Коронавірус в мерії Львова: більшість хворих - в керівництві міста

Коронавірус в мерії Львова: більшість хворих - в керівництві міста

Після перенесення сесії Львівської міськради через спалах коронавірусу, з'явилися подробиці про поширення інфекції серед чиновників мерії та місцевих депутатів.

Як заявив депутат міськради Петро Адамик в своєму Facebook, захворювання підтвердили у 20 чиновників з керівного складу міськради.

Коментарів немає