Королева Великобританії Єлизавета II приїхала у військову лабораторію, де вивчають бойові отруйні речовини, зі своїм онуком, герцогом Кембриджським Вільямом. Вони зустрілися зі співробітниками відомства, зокрема з тими, хто одними з перших контактував із колишнім російським розвідником Сергієм Скрипалем після отруєння "Новачком". Також вони зустрілися з тими, хто працював над очищенням Солсбері.
Королева Великобританії Єлизавета II 15 жовтня здійснила свій перший візит за сім місяців – відвідала військову лабораторію Портон-Даун на південному заході країни. Про це повідомляє "Русская служба ВВС".
Коментарів немає