29 вересня 1897-го в Буенос-Айресі, в театрі "Олімпо", на прем'єрі вистави "Креольський суд", уперше виконали музику танго.
Вистава була в іспанському лірично-драматичному жанрі сарсуела. У ньому чергуються розмовні та пісенні сцени, елементи опери, народних пісень і танцю.
Коментарів немає