У Берліні посилили карантин через COVID-19

У Берліні посилили карантин через COVID-19

Міська влада Берліна прийняли рішення посилити деякі карантинні обмеження у місті. Зокрема у місті обмежать час роботи клубів і барів.

Про це повідомляє Reuters.

Коментарів немає