«Пара пострілів у голову — і всі протверезіють». МВС Білорусі заявило, що «жителі» Мінська просять прибрати з вулиць протестувальників

Затримання протестувальника в Мінську 23 вересня (Фото: Tut. By via REUTERS)

У Міністерстві внутрішніх справ Білорусі стверджують, що «сотні» жителів Мінська скаржаться їм на протестувальників і просять «прибрати їх з вулиць».

«На лінію 102 стали активно телефонувати жителі Мінська, незадоволені діями учасників несанкціонованих масових заходів. Лише за останню добу до столичної міліції звернулися кілька сотень людей. Прості законослухняні люди: робітники, пенсіонери, багатодітні батьки, водії громадського транспорту і таксі просять прибрати з вулиць галасливих і агресивних протестувальників, які своїми витівками не дають нормально жити», - заявили в пресслужбі МВС Білорусі.

Коментарів немає