Лукашенко нагородив силовиків медалями за «чудове виконання службових обов’язків»

Лукашенко нагородив силовиків медалями за «чудове виконання службових обов’язків»

Нагороди, згідно до указу, отримали більше 300 співробітників МВС, серед яких як керівництво відомства, так і водії автозаків

У Білорусі з’явився указ від 13 серпня про нагородження представників силових відомств «за чудове виконання службових обов’язків».

Коментарів немає