Нагороди, згідно до указу, отримали більше 300 співробітників МВС, серед яких як керівництво відомства, так і водії автозаків
У Білорусі з’явився указ від 13 серпня про нагородження представників силових відомств «за чудове виконання службових обов’язків».
Коментарів немає