Білоруська влада вважає, що саме Україна відповідальна за наслідки припинення контактів.
"Білорусь не ставила діалог з Україною на так звану "паузу" - це ж не просто натискання кнопки на програвачі. Це конкретний збиток для тісних багатогранних відносин двох сусідніх держав. Відповідальність за можливі наслідки цього кроку лежить повністю на українській стороні, а також, як ми бачимо, на її більш старших зовнішньополітичних партнерів ", - йдеться в заяві пресслужби МЗС Білорусі.
Коментарів немає