Унаслідок артилерійських обстрілів з вірменської сторони в регіоні Нагірний Карабах є постраждалі серед цивільного населення, їх кількість наразі становить 14 осіб.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Генпрокуратура Азербайджану.
Унаслідок артилерійських обстрілів з вірменської сторони в регіоні Нагірний Карабах є постраждалі серед цивільного населення, їх кількість наразі становить 14 осіб.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Генпрокуратура Азербайджану.
Коментарів немає