У Держдумі Росії вважають, що отруєння Навального може бути провокацією іноземних держав

У Держдумі Росії вважають, що отруєння Навального може бути провокацією іноземних держав

Голова Держдуми Росії В'ячеслав Володін припустив, що отруєння опозиціонера Олексія Навального може бути провокацією з боку Німеччини та інших країн Євросоюзу, покликаною "сформулювати чергові звинувачення на адресу країни".

Голова Держдуми Росії В'ячеслав Володін доручив комітету палати з безпеки та протидії корупції проаналізувати інцидент з опозиціонером Олексієм Навальним, щоб зрозуміти, чи не було це спробою іноземних держав створити напругу всередині РФ. Про це йдеться на сайті Держдуми.

Коментарів немає