У Бундестазі запроваджують обов'язкове носіння масок

У Бундестазі запроваджують обов'язкове носіння масок

У німецькому Бундестазі з 6 жовтня діятиме правило щодо обов'язкового носіння масок. Голова німецького парламенту Вольфґанґ Шойбле (Wolfgang Schäuble) ухвалив відповідне розпорядження, повідомила пресслужба Бундестагу в понеділок, 5 жовтня.

Вимога щодо носіння масок поширюється "на всі приміщення, включаючи зал засідань, конференцзали та кімнати для нарад, а також на всі коридори та ліфти в будівлях". Парламентським фракціям наполегливо рекомендують ухвалити відповідні правила і для своїх приміщень. Це правило діятиме щонайменше до 17 січня.

Коментарів немає