Група білорусів поскаржилася на те, що після вильоту з Мінська їм відмовили в перетині українського кордону в Одеському міжнародному аеропорту. Про це повідомляє Радыё Свабода.
"Білоруським громадянам було відмовлено у перетині державного кордону у зв'язку із рішенням Кабінету міністрів України про заборону іноземців з 00.00 28 серпня до 00.00 28 вересня. Білорусам не забороняли відвідувати Україну. Вони найближчим часом повернуться в Білорусь", - повідомили українські прикордонники.
Коментарів немає