У Росії заявили про "низькому" рівні відносин з ЄС після нових санкцій

У Росії заявили про

Відносини Росії та Євросоюзу досягли нижчого рівня після введення нових санкцій через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Для введення санкцій нібито було недостатньо підстав.

Про це заявив постпред Росії при ЄС Володимир Чижов, ТАСС передає.

Коментарів немає