У Чехії повернулися до жорстких карантинних обмежень

У Чехії повернулися до жорстких карантинних обмежень

У Чехії з 22 жовтня закриють низку магазинів і обмежать роботу сфери послуг у зв'язку зі зростанням кількості хворих на COVID-19. Обмеження триватимуть мінімум до 3 листопада.

У Чехії влада оголосила про введення низки жорстких карантинних обмежень у зв'язку зі зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомляють České Noviny.

Коментарів немає