Армія Азербайджану взяла під контроль ще п'ять сіл в зоні конфлікту у Нагірному Карабасі.
Про це в своєму Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв.
Армія Азербайджану взяла під контроль ще п'ять сіл в зоні конфлікту у Нагірному Карабасі.
Про це в своєму Twitter повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв.
Коментарів немає